MEDYCYNA ESTETYCZNA – SZCZEGÓŁY

Beautiful Young Woman with Clean Fresh Skin. Perfect Makeup. Beauty Fashion. Eyelashes. Cosmetic Eyeshadow. Highlighting. Cosmetology, Beauty and Spa

USTA
Asymetria i powiększanie ust przy pomocy zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego.

Beautiful Woman applies Skin Tone with Brush. Beautiful Woman face. Perfect Makeup. Skincare Foundation. Brushes Makeup Artist

TWARZ
Zabiegi na twarz z użyciem kwasu hialuronowego, botoxu i osocza bogatopłytkowego.

Beautiful Young Woman with Clean Fresh Skin. Perfect Makeup. Beauty Fashion. Eyelashes. Cosmetic Eyeshadow. Highlighting. Cosmetology, Beauty and Spa

OCZY
Medycyna estetyczna i zabiegi na okolice oczu. Usuwanie zmarszczek. Długotrwały efekt.

beauty and people concept - beautiful happy young woman at home

CIAŁO
Zabiegi na ciało z zakresu lipoliza, usuwanie rozstępów, rewitalizacja grzbietów rąk.

Dr Jakub Jakubowski

Witam serdecznie na mojej stronie. Moim celem jest Państwa piękno i zadowolenie. W pracy łączę zaangażowanie, poczucie estetyki ciała, oczekiwania pacjentów i zdrowy rozsądek. Oferowane usługi świadczę na światowym poziomie. Swoją wiedzę i umiejętności wciąż udoskonalam uczestnicząc z pasją w wydarzeniach naukowych. W swojej praktyce stosuję wyłącznie sprawdzone, skuteczne i bezpieczne metody przywracające młody wygląd, oraz korygujące niedoskonałości ludzkiego ciała. W celu poprawy defektów urody używam jedynie najlepszych preparatów i urządzeń. Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu.

Zarezerwuj wizytę

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do rezerwacji wizyty

dr Jakub Jakubowski

Najważniejsi dla mnie są moi Pacjenci. Zadbanie o ich komfort podczas wykonywania zabiegów jest priorytetem. Staram się doradzać i szukać wspólnie z pacjentem najlepszego rozwiązania.

NASZA KOMPLEKSOWA OFERTA

Usuwanie zmarszczek
Wypełnianie bruzd
Powiększanie ust
Modelowanie ust
Rewitalizacja okolic oczu
Korekta nosa – kwas hialuronowy

Bruksizm
Leczenie nadpotliwości
Rewitalizacja skóry
Rewitalizacja włosów
Lipoliza iniekcyjna
Odmłodzenie rąk
Zlikwidowanie rozstępów

Usta

Asymetria ust i sposoby jej zlikwidowania. Szeroka oferta zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego usuwającego nierówność ust.

Nos

Usuwanie garba na nosie kwasem hialuronowym. Mało inwazyjna metoda. Korekta nosa w krótkim czasie, bez efektów ubocznych.

Twarz

Zapobieganie procesom starzenia przy pomocy zabiegów medycyny estetycznej. Poszukiwany zabieg odmłodzenia twarzy dostępny w naszej ofercie.

Oczy

Usuwanie cieni i obrzęków pod oczami. Zabiegi medycyny estetycznej dopasowane do problemu. Spektakularne efekty.

Ciało

Usuwanie rozstępów lub likwidacja cellulitu przy pomocy medycyny estetycznej. Najnowsze metody dbające o ciało przy użyciu zabiegów z zakresu mezoterapii. Usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej, zabiegi z zakresu mezoterapii. Dodatkowo ostrzykiwanie głębszych warstw tkanki podskórnej.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jak często wykonywać mezoterapię?
Mezoterapia jest zabiegiem, który najlepsze efekty daje po wykonaniu kompletu zabiegów. Najlepsze efekty daje mezoterapia wykonana w serii 3 do 4 zabiegów. Odstępy czasowe jakie należy zachować między mezoterapią to 3 do 4 tygodni.

Czy to prawidłowe, że po mezoterapii występuje obrzęk i siniaki ?
Występowanie zaczerwienienia skóry, obrzęku czy siniaków po zabiegu mezoterapii jest zależne od wrażliwości skóry. Zabieg mezoterapii może powodować indywidualne przypadki nadwrażliwości. Efekt siniaków lub zaróżowienia skóry po mezoterapii ustępuję dosyć szybko i jest efektem tymczasowym.

Jak często można wykonywać botox ?
Zabiegi z użyciem botoxu najlepiej wykonywać co 4 do 6 miesięcy. Efekt botoxu utrzymuje się w zależności od indywidualnych uwarunkowań. W celu utrzymania rezultatu należy dbać o jego regularność.

Zabieg osoczem bogatopłytkowym czy mezoterapia, co daje lepsze efekty ?
Zarówno „lifting wampirzy” i mezoterapia dają podobne efekty. Zrewitalizowana skóra po mezoterapii wygląda podobnie jak po zabiegu osoczem bogatopłytkowym.

Nadpotliwość leczona botoxem – na jak dlugo wystarcza ?
Zabieg podania toksyny botulinowej na nadpotliwość jest jednym z częstszych zabiegów w przypadku tej dolegliwości. Botox jest podany jednorazowo i nie wymaga serii zabiegów powtarzających, jednak efekt zanika po czasie. W celu utrzymania rezultatu, botox na nadpotliwość musi być powtarzany co około 6-8 miesięcy.

Jaki będze efekt po zaprzestaniu z korzystania z kwasu hialrunowego ?
Zabieg rewitalizacji kwasem hialuronowym jest stałą poprawą wyglądu. Mimo upływu czasu, efekt użycia kwasu hialuronowego do wypełnienia zmarszczek wpływa pozytywnie na skórę. Jeśli pacjent nie skorzysta więcej z potraktowania kwasem hialuronowym, rezultatem będzie lepsza jakość skóry niż nie poddanie się nigdy zabiegowi.

Założenie nici liftingujących – jak będę wyglądać zaraz po zabiegu ?
Założone nici liftingujące powodują tuż po zabiegu mocne opuchnięcie i posiniaczenie. Rezultat utrzymuje się na twarzy przez minimum 7 dni. Skóra jest napięta i widoczny jest efekt „pozaciągania” nici. Następstwem zabiegu jest ułożenie się nici liftingujących i po upływie czasu rekonwalescencji jest widoczy pełen efekt liftingu.

Zabiegi botoxem – czy występują efekty uboczne ?
Zabiegi z zakresu użycia toksyny botulinowej mogą powodować efekty uboczne takie jak siniaki. Są to krótkotrwałe rezultaty, które można bardzo łatwo ukryć pod makijażem.

Bardzo rzadko wystepującym powikłaniem jest opadanie powieki, kącika ust.

Zakaz stosowania zabiegu z użyciem botoxu w chorobach nerwowo-mięśniowych.

Jakub Jakubowski - ZnanyLekarz.pl