PROCEDURA HYDROBALANS – TWARZ

TWARZ

Procedura hydrobalans – na czym polega?

 

Zabieg hydrobalansu jest nazywany bardzo często zabiegiem nawilżenia skóry od środka. Głębokie nawilżenie skóry jest możliwe dzięki dostarczeniu skórze kwasu hialuronowego.

Skóra tracąca jędrność, a przede wszystkim wystarczający poziom nawilżenia, może zostać poratowana zabiegiem hydrobalansu.

Występujący w naszej skórze kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem dbającym o jej prawidłowe nawilżenie. Z biegiem lat zaczyna jego ubywać.

Chcąc zatrzymać proces utraty naturalnego nawilżenia można skorzystać z zabiegu hydrobalans dostarczającego kwasu hialuronowego poprze mikrowkłucia.

Na czym polega zabieg hydrobalans ?

 

Zabieg hydrobalans jest przeprowadzany poprzez wstrzyknięcie do głębokich warstw skóry przy pomocy igły, kwasu hialuronowego.
Przeprowadzenie zabiegu hydrobalans nie jest uzależnione od pory roku czy nasłonecznia. Wewnętrzne nawilżenie skóry nie wymaga również przygotowania i jest wykonywane na życzenie pacjenta.

Jakie produkty są stosowane w zabiegach hydrobalans ?

 

  • Restylane Vital
  • Restylane Vital Light

 

Efekty zastosowania zabiegu hydrobalans

 

Efektem zastosowania zabiegu hydrobalans jest gładka, rozświetlona i napięta skóra. Suchość skóry również znika, a efekt nawilżenia powoduje komfort i dobre samopoczucie.

 

W celu uzyskania najlepszych efektów polecane jest powtórzenie zabiegów.

Jakub Jakubowski - ZnanyLekarz.pl